25% הנחה על כל המוצרים היומיים שלנו עם הקוד rooms25

תל אביב
רעננה
פתח תקווה
רמת גן
בני ברק
מודיעין
לתיאום סיור *2433

איך סייענו לרוקספייס לשגשג בסביבת העבודה החדשה שלהם

חברת רוקספייס היא חלק מקבוצת רוקספייס המונה כ-400 עובדים ברחבי העולם, הגיעה למתחם ROOMS בבני ברק ביולי 2020, עם 15 עובדים בלבד. בתוך פחות משנה הכפילה החברה את מצבת העובדים בישראל וכיום היא מונה כ-33 עובדים. אחד היתרונות שהמעבר ל-ROOMS אפשר לחברה, הוא הגמישות – להרחיב או לצמצם את היקף הפעילות במתחם בהתאם לצרכים, כפי שמעיד ה-COO, דני טוטנאור –

"אנחנו מאוד אוהבים את הגמישות ש-ROOMS מאפשרת לנו. כבר 3 פעמים הזזנו את דלתות התחימה של המשרדים שלנו, ואנחנו צופים לגדילה נוספת בשנה הקרובה ל-50 עובדים. אני יודע שאני יכול בקלות להוסיף משרדים ולהרחיב את המתחם בהתאם לצרכים של החברה וזה נותן המון שקט"

המתחם של רוקספייס ב-ROOMS משתרע על רבע קומה ומונה 12 משרדים, כולל מתחם אופן ספייס ומרפסת פרטית, כאשר בכל שלב ניתן להרחיב את המתחם הייעודי שלה עם תוספת של משרדים/עמדות עבודה.

"לפני שעברנו ל-ROOMS ישבנו במשרד צ'מפיון בקומה 35 ושילמנו שכירות ישירה לבנין. כאשר עברנו תקופה קשה והיינו צריכים להצטמצם, הבנו שאנחנו בבעיה. השכירות הייתה מאוד גבוהה מצד אחד, מצד שני היו משרדים גדולים שלא היינו צריכים וההוצאה הזו הפכה להיות מאוד כבדה. הרגשנו שהשיטה הזו כבר לא משרתת אותנו. ב-ROOMS פתאום הבנו שאפשר אחרת. אם החברה צמטמצמת, אתה מצמצם את היקף המשרדים שלך וחוסך בהוצאות. ולהיפך. כאשר החברה מתרחבת – לא צריך לצאת ולחפש משרדים חדשים, אפשר פשוט להגדיל את המתחם. זה לא רק נוח זה גם מאוד חסכוני בעלויות" אומר טוטנאור.

מעבר למשרדים, אפליקציית שריון חדרי הישיבות מאפשרת לכל דייר במתחמי ROOMS לשריין לעצמו את אחד מחדרי הישיבות לפי הצורך, אך ברוקספייס החליטו לקחת גם שני חדרי ישיבות ייעודדים ופרטיים של החברה במתחם.

"חדרי הישיבות מצויינים מבחינתנו. אנחנו בחרנו להוסיף לחבילה שלנו 2 חדרי ישיבות (אחד קטן עד 5 אנשים ועוד אחד עד 8 אנשים), כי אנחנו משתמשים המון בחדרי הישיבות ויותר יעיל עבורנו פשוט לכלול אותם במתחם שלנו. מדובר בפתרון מאוד נוח מבחינתנו".

כמו עם לקוחות רבים, המעבר מצורת העבודה המסורתית של משרדים בשכירות / בעלות לעבודה במתחם חללי עבודה משותפים, עבר באופן חלק מהמצופה –

"ההבדל העיקרי הוא הקהילה והפסיליטיס ב-ROOMS, שהם מדהימים. וכמובן מבחינת ניהול שוטף, שלא צריך להתעסק במטבח, נקיונות או בדברים הקטנים כמו עיצוב וריהוט.

אחד היתרונות העיקריים שאני רואה ב-ROOMS הוא העיצוב של המקום, שהוא מאוד יפה ומזמין וכמובן זה שהמקום כבר מרוהט ואני לא צריך לעסוק בנושאים האלה. אתה מקבל מתחם עבודה שנראה מדהים, מתוחזק בשלמות ומה שהכי טוב – אתה לא צריך בכלל לדאוג לזה. אנחנו יכולים פשוט לא לעבודה ולא להתעסק בשום דבר אחר. אנחנו מקבלים שירות מעולה מצוות המתחם. הם תמיד דואגים לנו וזמינים לכל בקשה ובכל בעיה שצצה מיד מטפלים".

יתרון נוסף במתחם ROOMS ברמת גן, הוא המיקום הנוח שלו, שמאפשר גישה יחסית קלה כמעט מכל מקום –

"העובדים שלנו מגיעים מכל מיני אזורים, יש לנו צוות מאוד מגוון מבחינת מגורים ולכן היה לנו חשוב לבחור במקום מרכזי, שיהיה נוח להגיע אליו מכל מקום".

גם ברוקספייס חשו שיפור בכל הקשור להווי החברתי בין העובדים לבין עצמם בתוך החברה והן בין העובדים לדיירים האחרים במתחם, הודות לאירועים השבועיים שאנו מפיקים

"יש ב-ROOMS תחושת קהילה מאוד טובה. אנחנו למשל, מאוד אוהבים את ההאפי האוור השבועי שמארגנים לנו ב-ROOMS. כיף גם להתחבר לעוד אנשים במתחם. פתאום יצא לנו להכיר עוד חברות ועסקים שיושבים שם ויצאו מזה גם שיתופי פעולה – היה לנו שיתוף פעולה עם דייר אחר במתחם – חברה שעוסקת בעיצוב גרפי בשם גלזריקו, שעשו לנו תמונות לימי הולדת של העובדים. עוד שיתוף פעולה עסקי שעשינו, היה עם חברת בייסיק קולקשן שיושבים גם במתחם, ועשו לנו כיסאות Custom Made. נורא יפה לראות את החיבור בין האנשים במתחם.

"אני יודע שעושים גם פילאטיס ושמביאים עוד פעילויות ספורטיביות למתחם, לי אישית לא יצא להתנסות בזה, אבל זה ערך מוסף מצוין לעובדים ואני שמח שהאפשרות הזו קיימת".

בשורה התחתונה, אנחנו מאוד מרוצים ומקווים להמשיך ב-ROOMS לעוד המון זמן" מסכם טוטנאור.

Be the first to stake your claim
רומס מעניק פתרון אידיאלי לחברה בצמיחה אשר זקוקה למשרדים שיאפשרו להמשך הצמיחה באחד ממתחמי העבודה
המשותפים עם חללי עבודה משותפים, קהילה תוססת ותומכת, והתאמה אישית לצרכי החברה.

לפרטים נוספים
כלי נגישות

Powered by - Wemake