תל אביב
רעננה
פתח תקווה
רמת גן
בני ברק
מודיעין
לתיאום סיור *2433
מחפשים מקום ל-50 עובדים ומעלה? שטחי משרדים לארגונים

switchup by Fattal היא החברה המובילה בישראל בפתרונות משרדים לחברות היי-טק בצמיחה או מבוססות.

עם למעלה מ- 150,000 מ"ר של משרדים בתל-אביב ובבורסה, סוויצ'אפ מתמחים בתכנון, עיצוב והגשה של משרדים המעוצבים בשפת המותג שלכם, לפי הסטייל והצרכים שלכם.

לצפייה בוידאו

חללי משרדים לחברות

אנו מציעים לכם מודל נדל"ן חדש וגמיש שמשנה את כללי המשחק המקובלים ומאפשר לנו ליצור עבורכם סביבת עבודה אידיאלית תחת כללי שפת המותג שלכם.

אל תדאגו מהפרטים הקטנים, גישת המימון הייחודית שלנו תסייע לכם לייעל את תזרים המזומנים שלכם ותאפשר לכם להתמקד במה שחשוב באמת – העסק שלכם.

אנו נעצב עבורכם את סביבת העבודה בהתאמה אישית לאחר זיהוי וטיפול אישי בצרכי המותג שלכם.

תפקידנו להיות האיש שטח שלכם באתר, נוודא שהפרויקט יושלם בזמן ובהתאם לכל הציפיות.

גם לאחר כניסתכם לסביבת העבודה החדשה שלכם, אנו ממשיכים לעבוד מאחורי הקלעים, ומספקים ניהול ייעודי לנכס לטווח הארוך כך שאנחנו כאן באופן יומיומי כדי להקל עליכם ולתת לכם מענה לכל צורך שיעלה.

ליצירת קשר

מה אנחנו מציעים?

What You Get

החברות שעובדות איתנו

 • ZipRecruiter
  רחוב אליעזר קפלן 8, תל אביב

  זירת תעסוקה דיגיטלית העושה שימוש בטכנולוגיה חכמה שפיתחה, המבוססת על אינטיליגציה מלאכותית שמאפשרת פלטפורמה גדולה לגיוס עובדים המקשרת בין מיליוני מעסיקים ומחפשי עבודה.

   

 • UVeye
  רחוב עמינדב 21, תל אביב

  מספקת פתרונות חכמים לסריקה חיצונית אוטומאטית של כלי רכב, הבדיקות מתבצעות בעזרת שימוש בגלי בינה מלאכותית ובהתערבות אנושית מינימאלית.

  המערכת מבצעת סריקות סריקה במספר שניות בודדות תוך כדי תנועה של הרכב ומזהה פגמים חיצוניים או מכניים כמו חריגות לאורכו ולרוחבו של חיצוניות הרכב.

 • Wobi
  רחוב ז'בוטינסקי 9, מגדל הכשרת היישוב, בני ברק

  מאפשרת השוואת מחירי ביטוח מקוונים באמצעות מערכת חכמה המאפשרת להפשיט והנגיש את תהליך רכישת הביטוח עבור הצרכנים, החברה מציעה מידע על מגוון רב של חברות ביטוח מובילות בישראל ובכך מציעה כיסוי ביטוחי במחיר תחרותי.

 • VDOO
  רחוב מנחם בגין 165, תל אביב

  חברת סייבר המציעה טכנולוגיה לאיתור פריצות אבטחה במערכות אינטרנט הדברים ובמערכות משובצות-מחשוב.

  הפלטפורמה של החברה מאפשרת ללקוחות לאתר ליקויי אבטחה ולהטמיע את התקיונים שלהם בקנה מידע רב, בהתקנים חדשים וותיקים כאחד.

 • OpenWeb
  יגאל אלון 94, תל אביב

  OpenWeb בונה טכנולוגיות לעודד מעורבות קהילתית, להפחית את השיח הרע ברשת ולהגביר את הבטיחות, במטרה לשפר את איכות השיח האזרחי ולתמוך בעיתונות עצמאית. כיום, OpenWeb עובדת עם יותר מ-700 בעלי אתרים אשר משתמשים בפלטפורמה שלה ומארחים 100 מיליון משתמשים פעילים חודשיים.

  :שם החברה לשעבר

  Spot.IM

 • Jolt
  שביל המרץ 2, תל אביב

  Jolt הוא היוצר של Jolt rooms, רשת של חללים שבהם חברים יכולים ללמוד על נושאים עסקיים ממדריכים. חברי Jolt יכולים להתנסות בחינוך עצמי דרך מפגשי למידה קצרים ויעילים כחלק מהשגרה השבועית שלהם ולהיות חלק מקהילה גלובלית של אנשים לומדים.

 • Localize ('מדלן')
  עמינדב 21, תל אביב

  Localize מספקת פלטפורמת שוק נדל"ן שנועדה לחשוף את סיפורם המלא של הבתים בשוק.

  החברה פיתחה מנוע תובנה מבוסס בינה מלאכותית המנתח מיליארדי נקודות נתונים הזמינות במאגרי מידע ציבוריים ומסחריים וברשתות חברתיות, ומאפשר לכל אחד לחפש בכל כתובת, לצפות בתמונות וללמוד על התנאים הנוכחיים והעתידיים של נכס. הפלטפורמה של החברה מתאימה גם המלצות נכסים לפי העדפות אישיות.

 • Viz.ai
  דרך מנחם בגין 150, תל אביב

  Viz היא חברת הדמיה רפואית המתמחה באופטימיזציה של טיפולי חירום על ידי שילוב של בינה מלאכותית, למידה עמוקה והדמיה רפואית כדי לסייע לרופאים לאבחן ולטפל בחולים במהירות.

   

 • Placer.ai
  זאב ז׳בוטינסקי 5, רמת גן

  Placer מספקת לקמעונאים תובנות מבוססות-מיקום על הקהל שלהם ועל התחרות הנגזרת ומספקת נראות לגבי התנהגות לא מקוונת. Placer עוזר לשפוך אור על נטישה, אזורי סחר, קהלים לא מנוצלים, התנהגות מחוץ לחנות ומידוד תחרותי.

   

 • Overwolf
  רחוב היצירה 19, רמת גן

  verwolf מתמחה בהמצאה מחדש של תוכן שנוצר על ידי משתמשים במרחב המשחקים ההארדקור על ידי יצירת אפליקציות שיעזרו לשחקנים לנצח וליהנות יותר במשחקי המחשב האהובים עליהם.

 • BNY Mellon
  רחוב גרשון שץ 13 תל אביב

  BNY Mellon היא חברת השקעות גלובלית. BNY Mellon מספקת שירותי ניהול השקעות והשקעות מושכלים ב-35 מדינות. החברה יכולה לשמש כנקודת קשר יחידה עבור לקוחות המעוניינים ליצור, לסחור, להחזיק, לנהל, לתת שירות, להפיץ או לבנות השקעות מחדש.

  קבוצת המו"פ בישראל מפתחת כלים לעיצוב אפליקציות אינטרנט ופתרונות ניהול תוכן למובייל. המרכז נפתח עם רכישת הסטארטאפ הישראלי Rumble ב-2018.

Wobi
Placer.ai
Overwolf
BNY Mellon
כלי נגישות

Powered by - Wemake