25% הנחה על כל המוצרים היומיים שלנו עם הקוד rooms25

תל אביב
רעננה
פתח תקווה
רמת גן
בני ברק
מודיעין
לתיאום סיור *2433

איך סייענו לחברת כנען לשגשג במתחם המשרדים החדש שלהם

סוכנות הביטוח כנען המונה כ-50 עובדים, פועלת ממתחם ROOMS רמת גן מספטמבר 2020. מתחם החברה מתפרש על פני רבע קומה וכולל גם 3 חדרי ישיבות פרטיים.

מנכ"ל ובעלי החברה, גדעון גלבוע משתף בחוויה –

"מבחינת שיקולי עלות-תועלת, אין בכלל מה להשוות לכל מקום אחר. אנחנו מקבלים שקט נפשי. בכל המשרדים בהם ישבנו עד היום, אני הייתי אחראי על הכול ואז נוצר מצב שהייתי מתעסק יותר בכל ה"מסביב" ולא בעסק עצמו. אני אומר לזכות ROOMS, שהדבר העיקרי שקיבלתי הוא שקט נפשי וזה המון. וגם מבחינה כספית – אני מרגיש שאני מקבל תועלת מקסימלית תמורת התשלום".

עם הגעתם ל-ROOMS, לכנען היה חשוב לתחום את משרדיהם באופן שיעניק להם מקסימום פרטיות וכן להוסיף חדרי ישיבות ייעודיים, עקב הצורך המוגבר בחדרי ישיבות.

"עכשיו אנחנו מסיימים שנה ראשונה ב-ROOMS וכל מה שחשבנו שיהיה מבחינת אנרגיות ונראות המשרדים, יעילות המעבר גם מבחינה כספית – זו לגמרי התוצאה הכי טובה והכי נכונה בשבילנו. יש תחושה אמתית של שילוב בין משרדים לאירוח של בית מלון.

המשרדים הקודמים שלנו היו בפתח תקווה בגודל של קרוב ל-1,200 מ"ר. פונקציונלית המקום לא היה מסודר כמו שצריך, וזה ייקר את העלות של המקום. העסקה הזו הייתה כדאית ב-2014 כשנכנסנו לשם, אבל הקורונה פשוט טרפה את כל הקלפים והבנתי שצריך למצוא מקום שיהיה כיף לאנשים להגיע אליו בבוקר.

את ROOMS גילינו בהפתעה, דרך חבר שלי שהוא גם מתווך שעובד איתם. מרגע שהגעתי לראות את המקום – הכל מצא חן בעיניי. הנראות, האנרגיה, התפיסה של החלל".

גם המעבר מצורת העבודה המסורתית במשרדים שכורים לעבודה במתחם עבודה משותף עלתה יפה מבחינתנו של גלבוע –

"מבחינתי, ההבדל המשמעותי הוא השקט הנפשי שיש לי. אתה קם בבוקר,  מגיע למשרד, מחנה את הרכב ומתעסק בעסק שלך. פריון העבודה שלך יותר גדול וזו בעיקר הנוחות בלעבוד ב-ROOMS. אני גם סבור שהמחיר הוגן, כי שומרים פה על רמה מאוד גדולה של פסיליטיס".

אחד היתרונות הנוספים עבור חברות כמו כנען, הוא קבלת שירות התחזוקה השוטף מ-ROOMS ללא צורך לעסוק בכך ישירות –

"השירות הוא מצוין. יש תחושה שלמישהו אכפת ממך, שרוצים לתת את השירות הטוב ביותר. למשל, גבי המנקה במתחם. הוא הנקודה שבה אתה מבין את הפער בין מערכת תפעול ענקית במקום כמו ROOMS, יש את הטאץ' האישי כי יודעים לשמר את העובדים.

בנוסף לשירות, יש את כל הפסיליטיס הנלווים ב-ROOMS. השירותים גדולים ונוחים, יש הקפדה על ניקיון שוטף. שומרים על סטנדרטים גבוהים. אנחנו למשל קרובים ללאונג' המרכזי הגדול שיש בו מטבח מעולה ומאובזר קומפלט.

גם בתחום ההווי הקהילתי, גלבוע רואה את ההבדלים –

"הרעיון של ההפי האואר הוא מקסים. אני מודה שאנחנו פחות מנצלים את הקטע הספורטיבי, אבל זה עניין אינדיבידואלי ובכל מקרה כיף לדעת שזה בכלל קיים, אבל אנחנו עושים שימוש במתקנים האחרים – חלק מהעובדים שלי משתמשים ב-Nap Room. לנו יצא לעשות אירוע קטן בלאונג' המרכזי.

בכלל, יש תחושה שיש פה אנשים איכותיים ושאפשר לייצר שיחות ברמה האישית. יש חיבור בין העובדים של כנען לדיירים האחרים וגם לצוות המתחם".

Be the first to stake your claim
רומס מעניק פתרון אידיאלי לחברה בצמיחה אשר זקוקה למשרדים שיאפשרו להמשך הצמיחה באחד ממתחמי העבודה
המשותפים עם חללי עבודה משותפים, קהילה תוססת ותומכת, והתאמה אישית לצרכי החברה.

לפרטים נוספים
כלי נגישות

Powered by - Wemake