25% הנחה על כל המוצרים היומיים שלנו עם הקוד rooms25

תל אביב
רעננה
פתח תקווה
רמת גן
בני ברק
מודיעין
לתיאום סיור *2433

איך סייענו לרד האט לשגשג בסביבת העבודה החדשה שלהם

חברת Red Hat בחרה למקם את משרדיה החדשים במתחם ROOMS רעננה, ופועלת במקום מפברואר 2020. לחברה סוויטה פרטית – חצי קומה בגודל של כ-1,000 מ"ר במתחם  המיועד ומעוצב עבורה.

Red Hat עוסקת בפיתוח תוכנה, והיא אחת החברות הגדולות והמוכרות בעולם הקוד הפתוח, ובין המפיצות הגדולות בעולם של מערכות הפעלה המבוססות על לינוקס.

הסניף הראשי של החברה בישראל ישב עד לאחרונה בגמלא, כאשר המשרדים היו בבעלות החברה. אך, עם התרחבות החברה והצטרפותם של עובדים נוספים, נולד הצורך במתחם עבודה נוסף, וכאן ROOMS נכנסה לתמונה.

"בהתחלה לא כל העובדים שמחו מהמעבר. אבל מאז שאנחנו ב-ROOMS, הם גילו שיש המון יתרונות בצורת העבודה החדשה, מה שאיפשר להם להסתכל על המעבר כחיובי ולהפוך את הלימון ללימונדה". אומרת כרמית נאור, מנהלת מתחם העבודה מטעם Red Hat.

עם מעל 100 סניפים ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם, ל -Red Hat העולמית ניסיון רב במתחמי עבודה משותפים. הצרכים של Red Hat היו ברורים – מצד אחד, מתחם עבודה משותף, שיהיה גדול מספיק כדי להכיל את כל צוותי העובדים ומצד שני הצורך בפרטיות ובכך שכל החלל ישמש את החברה באופן בלעדי, כלומר ליצור עבור Red Hat חלל ייעודי באופן שיאפשר לעובדים ליהנות מהמתקנים והשירותים של ROOMS ובו בעת להתנהל באופן עצמאי, עם תמיכה שוטפת מצוות ROOMS.

לכן בהתחשב בצרכים אלה הקדשנו ל- Red Hat חצי קומה, שטח של כ-1,000 מ"ר המורכבים ממסדרון, חדרי עבודה סגורים וחלל משותף פתוח. חצי הקומה ממותגת Red Hat ומשמשת את עובדי החברה בלבד, כאשר מול המתחם נמצא החלל הראשי של ROOMS, הכולל בר משקאות וחטיפים, חדרי ישיבות ושטחי עבודה באופן ספייס, בהם עובדי החברה מוזמנים להשתמש. היתרון במתחמי עבודה משותפים הוא בעיקר בתחום תפעול ואחזקת המשרד. התועלת של ROOMS היא הורדת כל נושא הניקיון והתחזוקה מבעלי החברה.

תצורת העבודה החדשה שמספקת ROOMS מעניקה לעובדי Red Hat ערך מוסף. הודות לשירותים והמתקנים המגוונים ב-ROOMS, כל הנושא החברתי-קהילתי במשרד מטופל באמצעות האירועים ש-ROOMS מארגנת, כמו למשל הפי האוור בימי חמישי או הגג המשותף, שמאפשר לעובדים ליהנות מערך קהילתי מוסף, להתחבר בינם לבין עצמם ועם עובדי חברות אחרות במתחם.

"הבחירה לעבוד במתחם ROOMS  הגיעה מתוך הבנה שרק ROOMS מסוגלת לספק פתרון מותאם לצורך של Red Hat במתחמי עבודה משותפים.

מה שאנחנו הכי אוהבים ב-ROOMS, זה הצוות המקצועי, האדיב והשירותי. קיים רצון של הצוות להיות קשוב לכל הצרכים תוך כדי ניסיון מתמיד לייעל, להשתפר ולהתחדש. רואים את ההשקעה בהאפי האוורים – בזמן ובאיכות.

זמן תגובה טוב לבקשות MAINTANCE.

החללים המשותפים והאווירה שקיימת היא אווירה מאוד נעימה של עבודה ויש משהו מאוד רגוע במתחם. הגג הוא בונוס ומאפשר גם לערוך אירועים של החברה והתכנסויות".

Be the first to stake your claim
רומס מעניק פתרון אידיאלי לחברה בצמיחה אשר זקוקה למשרדים שיאפשרו להמשך הצמיחה באחד ממתחמי העבודה
המשותפים עם חללי עבודה משותפים, קהילה תוססת ותומכת, והתאמה אישית לצרכי החברה.

לפרטים נוספים
כלי נגישות

Powered by - Wemake