תל אביב
רעננה
פתח תקווה
רמת גן
בני ברק
מודיעין
לתיאום סיור *2433

איך סייענו ל- Truvid לשגשג במתחם המשרדים החדש שלהם

חברת Truvid מספקת פתרונות וידאו בדיגיטל עבור בעלי אתרים, מפרסמים ויצרני תוכן, מרמת הקוד ועד רמת התוכן נגן וחומרה. החברה, המעסיקה 16 עובדים, רובם בארץ, העתיקה את משרדיה למתחם ROOMS ברעננה באפריל 2021, עם שני משרדים (8 עמדות) בהתחלה ולאחר מכן התרחבה ל-12 עמדות (שלושה משרדים).

"הגענו ל-ROOMS דרך חבר שהמליץ בחום. ואכן, המעבר הוזיל משמעותית את ההוצאות החודשיות, כי עברנו ממשרדים גדולים יותר. ROOMS אפשרה לנו גמישות, כיוון שיש לנו גישה למתחם 24/7. פעם נתקלתי בסיטואציה שבה עובד הגיע בשבת לתקן מחשב שנפלה לו המערכת ולא הייתה שום בעיה להיכנס, בלי יותר מדי טלפונים ופרוצדורות. זה יתרון גדול לעומת בנייני משרדים רגילים, אליהם אין תמיד גישה קלה בשבתות וחגים. בנוסף, ROOMS קרוב לנו יותר. לפני כן ישבנו בפתח תקווה ורוב העובדים הם מאיזור השרון, כך שהמעבר בעצם קיצר להם את הדרך לעבודה.

בתור מנכ"ל אני מעדיף שלא להתעסק בתחזוקה ומנהלה ובאמת כיום, יש לי יותר זמן להתמקד בליבה של העבודה שלי. אני לא עוסק בתשלומים של חשמל, ארנונה, ניקיון ורווחה – זה יתרון עצום של ROOMS, כי המעבר פינה הרבה זמן להתעסק בדברים החשובים באמת". מעיד רועי ליכטנפלד, מנכ"ל החברה.

המשרדים הקודמים של Truvid היו מעוצבים ולכן היה חשוב לנו לשמר את הסגנון המאפיין את החברה ולהעניק לעובדים תחושה מוכרת, אלא עם עיצוב חדשני יותר.

"אני אוהב את המראה של המקום, מרגישים כאילו באנו לבית מלון. מרגישים מהריח שנכנסים ועד לריהוט, וזה מגניב ונחמד לכל בנאדם שבא לעבודה, וגם לאורחים שמגיעים למקום. החוויה היא שונה לטובה" אומר ליכטנפלד.

כמו אצל חברות רבות, העבודה בסביבה חיה ודינמית מאפשרת לעובדים אינטראקציות עם חברות נוספות במתחם שלעתים מייצרות שיתופי פעולה מעניינים.

"האפי האוורים עושים את ההבדל. במקום לייצר הווי לאנשים בעצמי, כי בתור מנכ"ל החברה זה חשוב לי, אתם עושים את זה עבורי. מבחינת התוכן של ההאפי האוור כל הזמן מגוון ויש דגש על דברים חשובים. זה נותן לעובדים הזדמנות למפגשים ידידותיים וקלילים עם חברות אחרות, מכירים את השכנים ואומרים שלום בבוקר. יש אווירה טובה".

"הפסיליטיז ברמה גבוהה. המקום מרגיש נקי ומסודר תמיד. המטבח תמיד מלא ומצויד. למשל חדרי הישיבות שמעניקים חוויה טובה, טכנולוגיה מתקדמת ונוחה לתפעול. או הפון בוט שהוא שירות מעולה! נותן מענה ביניים וסוגר פינות כשיש צורך לשבת מהר מעכשיו לעכשיו".

Be the first to stake your claim

Details about the different reasons for an enterprise to approach ROOMS’s workspaces solutions for corporates. An extra sentence about the way ROOMS can help any business accomplish their goals faster and better.

Let's Talk
כלי נגישות

Powered by - Wemake