תל אביב
רעננה
פתח תקווה
רמת גן
בני ברק
מודיעין
לתיאום סיור *2433

פתרונות לארגונים וחברות

אנחנו ב-ROOMS מבינים שחברות רוצות להתעסק יותר בצמיחה ופחות בתחזוקת המשרדים ולכן, הרכבנו את המוצר האידיאלי, מתחמי עבודה מושקעים עם עיצוב חדשני וצוות שדואג לכל מה שצריך כדי שאתם תתעסקו רק בשיפור העסק.

אנחנו מציעים חוזה גמיש, פתרונות יצירתיים ומענה לכל הצרכים שלכם. נשמע טוב? תאמו סיור ובואו להכיר.

 

לתיאום סיור

חברות שסומכות עלינו

פתרון אידיאלי לחברות ועסקים

למה לבחור ב ROOMS?

תתמקד בצמיחת העסק ואנחנו נדאג לכל השאר

לתיאום סיור

סיפורי הצלחה

"הבחירה לעבוד במתחם ROOMS  הגיעה מתוך הבנה שרק ROOMS מסוגלת לספק פתרון מותאם לצורך של Red Hat במתחמי עבודה משותפים. מה שאנחנו הכי אוהבים ב-ROOMS, זה הצוות המקצועי, האדיב והשירותי. קיים רצון של הצוות להיות קשוב לכל הצרכים תוך כדי ניסיון מתמיד לייעל, להשתפר ולהתחדש. רואים את ההשקעה בהאפי האוורים – בזמן ובאיכות. חללים המשותפים והאווירה שקיימת היא אווירה מאוד נעימה של עבודה ויש משהו מאוד רגוע במתחם. הגג הוא בונוס ומאפשר גם לערוך אירועים של החברה והתכנסויות".

כרמית נאור, מנהלת מתחם מטעם Red Hat
למעבר לסיפור המלא

"אני אוהב את המראה של המקום, מרגישים כאילו באנו לבית מלון. מרגישים מהריח שנכנסים ועד לריהוט, וזה מגניב ונחמד לכל בנאדם שבא לעבודה, וגם לאורחים שמגיעים למקום. החוויה היא שונה לטובה"

רועי ליכטנפלד, מנכ"ל Truvid
למעבר לסיפור המלא

"אנחנו כבר שנה ב-ROOMS ומבחינת אנרגיות של העובדים, נראות המשרדים, יעילות וגם מבחינה כספית – זו לגמרי התוצאה הכי טובה והכי נכונה בשבילנו. יש תחושה אמתית של שילוב בין משרדים לאירוח של בית מלון. המשרדים הקודמים שלנו היו בפתח תקווה בגודל של קרוב ל-1,200 מ"ר. פונקציונלית המקום לא היה מסודר כמו שצריך, וזה ייקר את העלות של המקום. העסקה הזו הייתה כדאית ב-2014 כשנכנסנו לשם, אבל הקורונה פשוט טרפה את כל הקלפים והבנתי שצריך למצוא מקום שיהיה כיף לאנשים להגיע אליו בבוקר. את ROOMS גילינו בהפתעה, דרך חבר שלי שהוא גם מתווך שעובד איתם. מרגע שהגעתי לראות את המקום – הכל מצא חן בעיניי. הנראות, האנרגיה, החלל".

גדעון גלבוע, מנכ"ל ומבעלי חברת כנען
למעבר לסיפור המלא

"אנחנו מאוד אוהבים את הגמישות ש-ROOMS מאפשרת לנו. כבר 3 פעמים הזזנו את דלתות התחימה של המשרדים שלנו, ואנחנו צופים לגדילה נוספת בשנה הקרובה ל-50 עובדים. אני יודע שאני יכול בקלות להוסיף משרדים ולהרחיב את המתחם בהתאם לצרכים של החברה וזה נותן המון שקט"

דני טוטנאור, COO
למעבר לסיפור המלא
כלי נגישות

Powered by - Wemake